Risata is een nieuw strijkkwartet, bestaande uit vier jonge, enthousiaste maar vooral ook ambitieuze musici. De leden hebben elkaar ontmoet in het Frysk Jeugd Orkest, waar de passie voor muziek maken werd gedeeld. Deze passie voor muziek wordt nu losgelaten op het spelen in de kleine bezetting van Risata. Risata betekent ‘lachend’, het uiteindelijke doel van Risata is dan ook het hebben van plezier aan samenspelen en dat plezier over te brengen op een podium. “We dagen onszelf graag uit door bijvoorbeeld onwijs romantische klassieke muziek af te wisselen met pop- en balkannummers die speciaal voor onze bezetting worden omgeschreven. Ons gevarieerde programma maakt dat we op bruiloften kunnen spelen, huiskamerconcerten kunnen geven of in een cafeetje stemmige achtergrondmuziek kunnen verzorgen, maar zo stonden we bijvoorbeeld in de zomer ook op een catwalk in het Rijksmuseum in Amsterdam. Met de afwisseling in zowel het programma als de concertlocaties blijven we onszelf vernieuwen en vermaken.”

Ontmoetingskerk Schalkwijk, Frankrijklaan 4, Haarlem
Zondag 9 december 2018, aanvang 11:45 uur  (tot ca 12:30 uur).
Toegang vrij; na afloop meet&greet met de musici. Een bijdrage bij de uitgang wordt gewaardeerd.
Van harte welkom!