Na een periode van stilte komt er weer ‘Muziek in de Kerk’. Op donderdagmidag 9 december om 15.00 uur bent u welkom in de Ontmoetingskerk (Frankrijklaan 4) voor een concert van 2 jonge topmusici: violiste Angela Heeseung Noh en pianist Jorian van Nee. Beiden zijn al op jonge leeftijd begonnen met spelen en beiden hebben na hun muziekopleiding diverse masterclasses gevolgd. De Zuid-Koreaanse Angela deed dat in de VS en in diverse Europese landen. Jorian in Nederland. Hij was te zien bij Podium Witteman, in DWDD en te horen op radio 4. Deze 2 bijzondere musici kunt u zien en horen op 9 december in de Ontmoetingskerk. De toegang is vrij, en u wordt gevraagd om een vrijwillige bijdrage.
Bij binnenkomst wordt er gecontroleerd op de QR code, we hanteren de 1,5 meter én gebruik van mondkapje.

Donderdagmiddag 9 december,  15.00 – 15.45 uur

Ontmoetingskerk Frankrijklaan 4
2034 BA Haarlem (Schalkwijk).
Actuele info : www.pknschalkwijk.nl

Foto 1 (Angela Heeseung Noh) is vrij van rechten aangeleverd door Angela Heeseung Noh, bestemd voor PR doeleinden.

Foto 2 (Jorian van Nee) is vrij van rechten aangeleverd door Jorian van Nee, bestemd voor PR doeleinden, o.v.v. fotograaf Melle Meivogel.