Opening september 2020

Tom Melsen exposeert in de Ontmoetingskerk te Haarlem

Vanaf 27 september is een expositie van kunstenaar Tom Melsen te zien in de Ontmoetingskerk te Haarlem. Het is de eerste keer in vijf jaar dat de van oorsprong Rotterdamse kunstenaar (nu woonachtig in Hoofddorp) zijn werk in Nederland vertoont. De afgelopen jaren heeft Melsen meerdere keren geëxposeerd in het buitenland. Deze expositie, met de titel: “van Meester tot zelfportret” toont verschillende schilderijen die Melsen de afgelopen zes jaar heeft gemaakt. Met onder andere portretten van de Meesters: Picasso, Van Gogh, Monet en een bewerking op de Zonnebloemen van Vincent van Gogh zoekt Melsen de randjes op. Melsen heeft de afgelopen jaren verschillende prijzen gewonnen in binnen- en buitenland. De expositie zal te zien zijn tot half januari 2021.

Voor meer informatie kunt u kijken op tommelsen.com

Geef een reactie