Kunst in de Kerk

De komende maanden mogen we genieten van het kleurrijke werk van Elizabeth Bondo,  haar artiestennaam is Mayamba.

De naam van de expositie is: Tussen Bloemen en het Afrikaanse Leven.

Mayamba is geboren in Angola en woont sinds 1993 in Nederland en nu alweer sinds 2008 in Haarlem.  Onder begeleiding van verschillende kunstenaars heeft zij haar aangeboren talenten kunnen ontwikkelen.  In 2005 deed ze mee met de landelijke wedstrijd van “Talenspalet “!!!!
Met succes,  ze won en haar werk hing de hele zomer in het CODA museum in Apeldoorn.
De stijl van Mayamba is expressief-figuratief en haar inspiratie haalt zij vooral uit de natuur en het Afrikaanse leven. Ze werkt met olie- en acrylverf en combineert  dat dan soms met inkt, potlood  of krijt.
Wij hopen dat u,  nét als wij van haar werk gaat genieten en wensen u veel kijkplezier.