Inspirerende Bronnen – De ziel van de creatie – keramiste Liselore Halink
29 januari 2020 20:00

Op woensdag 29 januari is keramiste Liselore Halink onze gast. We kennen haar van onze mooie avondmaals-bekers, die zijn van haar hand. Dagelijks is Liselore in haar atelier in Haarlem bezig met het scheppen van nieuwe creaties. Ze zal in haar lezing ingaan op de ambachtelijke en creatieve kant van het scheppingsproces. Al draaiend ontstaat uit een vormeloos stuk klei een vaas of pot. De ziel: dat is letterlijk de bodem van een fles of pot, vandaar de naam van deze lezing: de ziel van de creatie. Liselore zal ook een demonstratie geven van hoe een draaischijf werkt. Een bijzondere avond die u niet mag missen!
Datum: 29 januari 2020
Plaats: Apostolisch Genootschap, Laan van Berlijn 254, Haarlem
Aanvang: 20.00 uur
Toegang vrij, collecte bij de uitgang